See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na výkon stavebního dozoru a koordinátora BOZP pro malé stavby – 2022
Beschreibung: Na základě rámcové dohody bude zadavatel jejím účastníkům zadávat jednotlivé dílčí zakázky na služby spočívající v provádění stavebního dozoru na stavbách pozemních komunikací včetně výkonu koordinátora BOZP včetně související technické pomoci, a to dle aktuálních potřeb zadavatele, přičemž se s ohledem na podmínky rámcové dohody předpokládá zpravidla realizace dílčích zakázek s předpokládanou hodnotou vyšší než 1 mil. Kč, a to zejména pro stavby realizované dle smluvních podmínek FIDIC GREEN BOOK.
Interne Kennung: 01PU-005734
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I/62 Roztoky - PHS, I/28 Dobroměřice, OK I/28 a III/25013, I/30 Chlumec, křižovatka I/30 x I/25357, D7 Postoloprty - PHS - TDS
Beschreibung: Předmětem služby je zajištění činností Technického dozoru stavebníka (dále jen „TDS“) v rámci staveb „I/62 Roztoky – PHS“, „I/28 Dobroměřice, OK I/28 a III/25013“, „I/30 Chlumec, křižovatka I/30 x I/25357“ a „D7 Postoloprty – PHS“, odpovědného za kontrolu plnění Smlouvy, která je tvořena mimo jiné Smluvními podmínkami pro stavby menšího rozsahu (zelená kniha FIDIC). TDS vykonává svou činnost mimo jiné v souladu s Metodickým pokynem výkonu dozoru stavebníka na stavbách pozemních komunikací. Cílem služby je zajištění hladkého průběhu stavby, spočívajícího zejména ve vydání nutných pokynů Zhotoviteli s výjimkou změny Smlouvy, dozorování kvality, nákladů a rychlosti postupu výstavby, vedení mediace mezi Objednatelem a Zhotovitelem v případě Claimů a vedení smluvní korespondence a dokumentace realizačního týmu.
Interne Kennung: 08PT-001744