See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Raambekleding
Beschreibung: Doel van de opdracht Het UMC Utrecht wil een raamovereenkomst afsluiten met één leverancier voor levering van raambekleding voor een periode van 4 jaar met optie tot verlengen van 2 x 3 jaar. In de voorbereiding van deze aanbesteding is een marktoriëntatie gehouden. Het verslag hiervan is ter informatie bijgevoegd.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39515100 Gardinen
5. Los
Los: LOT-0000