See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakdienstverlening zwembad De Wedert
Beschreibung: Gemeente Valkenswaard wil een schoonmaakbedrijf op basis van een inspanningsverplichting (PxQ) met werkprogramma’s (inclusief normuren en -frequenties) om onderbieding op uren en druk op kwaliteit/werkdruk te voorkomen. De locatie van uitvoering is Zwembad De Wedert te Valkenswaard. De opdracht omvat schoonmaakonderhoud én glasbewassing; verbruiksartikelen (toiletpapier, wc‑borstels, handdoeken, zeepdispensers) worden door de gemeente via Boma Eindhoven geleverd en door de opdrachtnemer aangevuld, terwijl middelen en machines door de opdrachtnemer worden verzorgd. Kwaliteit wordt objectief getoetst op voorgeschreven AQL-niveaus; gecertificeerde externe controleurs voeren onafhankelijke controles uit (valt buiten de scope van deze aanbesteding), waarbij de opdrachtnemer medewerking verleent.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0000