515312-2026 - Ergebnis
Tschechien – Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen – DODÁVKY ZKOUŠEČEK A ZKRATOVACÍCH SOUPRAV NN, VN A VVN
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDODÁVKY ZKOUŠEČEK A ZKRATOVACÍCH SOUPRAV NN, VN A VVN
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek ZKOUŠEČEK A ZKRATOVACÍCH SOUPRAV NN, VN A VVN. Čerpání RD 010-204, RD011-2024, RD012-2024, RD 013-2024, RD014-2024, RD015-2024, RD016-2024, RD 017-2024 za období 2.Q.2026
Vorherige Bekanntmachung38251-2022
Interne KennungN006/22/V00024901
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen
5. Los
LosLOT-0006
TitelNN zkratovací soupravy na „V“ svorky
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení VVN Čerpání RD 015-2024 za období 2.Q.2026 Počet dílčích smluv za 2.Q.2026 je 4.
Interne KennungN006/22/V00024901/6
LosLOT-0004
TitelVN zkoušečky kombinované 6-35 kV
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení VVN Čerpání RD 013-2024 za období 2.Q.2026 Počet dílčích smluv za 2.Q.2026 je 2.
Interne KennungN006/22/V00024901/4
LosLOT-0003
TitelVN zkratovací soupravy s výkyvnou hlavou
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení VVN Čerpání RD 012-2024 za období 2.Q.2026 Počet dílčích smluv za 2.Q.2026 je 4.
Interne KennungN006/22/V00024901/3
LosLOT-0001
TitelNN zkratovací soupravy
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení VVN Čerpání RD 010-2024 za období 2.Q.2026 Počet dílčích smluv za 2.Q.2026 je 13.
Interne KennungN006/22/V00024901/1
LosLOT-0002
TitelVVN zkoušečky a zkratovací soupravy
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení VVN Čerpání RD 011-2024 za období 2.Q.2026 Počet dílčích smluv za 2.Q.2026 je 4.
Interne KennungN006/22/V00024901/2
LosLOT-0005
TitelVN zkratovací soupravy pro trafostanice
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení VVN Čerpání RD 014-2024 za období 2.Q.2026 Počet dílčích smluv za 2.Q.2026 je 0.
Interne KennungN006/22/V00024901/5
LosLOT-0007
TitelVN zkoušečky, VN zkratovací soupravy, vypínací tyče a záchranné háky
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení VVN Čerpání RD 016-2024 za období 2.Q.2026 Počet dílčích smluv za 2.Q.2026 je 22.
Interne KennungN006/22/V00024901/7
LosLOT-0008
TitelKombinovaná teleskopická VN zkratovací souprava
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení VVN Čerpání RD 017-2024 za období 2.Q.2026 Počet dílčích smluv za 2.Q.2026 je 0.
Interne KennungN006/22/V00024901/8