See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sustavi cijevi
Beschreibung: Predmet nabave je kupnja sustava cijevi (roba) za potrebe naručitelja sukladno troškovniku i priloženim Tehničkim specifikacijama, kao i ostalim uvjetima koji su propisani ovom Dokumentacijom o nabavi. Procijenjena vrijednost nabave: 800.000,00 EUR-a bez PDV-a a) ZAPREŠIĆ d.o.o.: 500.000,00 EUR-a bez PDV-a b) VODOOPSKRBA I ODVODNJA ZAPREŠIĆ d.o.o.: 300.000,00 EUR-a bez PDV-a
Interne Kennung: E-VV_04/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44162000 Rohrleitungssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave je kupnja sustava cijevi (roba) za potrebe naručitelja sukladno troškovniku i ostalim uvjetima koji su propisani ovom Dokumentacijom o nabavi. Stvarno nabavljena količina predmeta nabave može biti veća ili manja od predviđene (okvirne) količine. Procijenjena vrijednost nabave: 800.000,00 EUR-a bez PDV-a a) ZAPREŠIĆ d.o.o.: 500.000,00 EUR-a bez PDV-a b) VODOOPSKRBA I ODVODNJA ZAPREŠIĆ d.o.o.: 300.000,00 EUR-a bez PDV-a