See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów medycznych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych w ilości, asortymencie oraz parametrach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty. 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: a) Formularz Szczegółowy Oferty [opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych pakietów (części)] – Załącznik nr 2 do SWZ; b) Projekt umowy (warunki realizacji zamówienia) – Załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 321040-2026
Interne Kennung: DA.ZP.242.18.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów medycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym ilość, asortyment i parametry zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz Szczegółowy Oferty (Pakiet nr 26).
Interne Kennung: Pakiet nr 26