See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Posadzenie krzewów, bylin, pnączy i cebul z dostawą oraz 3 - letnią pielęgnacją na terenach m.st. Warszawy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na „posadzeniu krzewów, bylin, pnączy i cebul z dostawą oraz 3-letnią pielęgnacją na terenach m.st. Warszawy. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo przedstawiony w opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 30/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Posadzenie krzewów, bylin, pnączy i cebul z dostawą oraz 3-letnią pielęgnacją na terenach m.st. Warszawy w dzielnicy Śródmieście.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na posadzeniukrzewów, bylin, pnączy i cebul z dostawą oraz 3-letnią pielęgnacją na terenach m.st. Warszawy w dzielnicy Śródmieście. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo przedstawiony w opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 30/PN/2026 - Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Posadzenie krzewów, bylin, pnączy i cebul z dostawą oraz 3-letnią pielęgnacją na terenach m.st. Warszawy w dzielnicach: Żoliborz, Bielany.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca posadzeniu krzewów, bylin, pnączy i cebul z dostawą oraz 3-letnią pielęgnacją na terenach m.st. Warszawy w dzielnicach: Żoliborz, Bielany. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo przedstawiony w opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 30/PN/2026 - dla części 2
Los: LOT-0003
Titel: Posadzenie krzewów, bylin, pnączy i cebul z dostawą oraz 3-letnią pielęgnacją na terenach m.st. Warszawy w dzielnicy Bemowo.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na posadzeniu krzewów, bylin, pnączy i cebul z dostawą oraz 3-letnią pielęgnacją na terenach m.st. Warszawy w dzielnicy Bemowo. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo przedstawiony w opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 30/PN/2026 - dla części 3
Los: LOT-0004
Titel: Posadzenie krzewów, bylin, pnączy i cebul z dostawą oraz 3-letnią pielęgnacją na terenach m.st. Warszawy w dzielnicy Mokotów.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na posadzeniu krzewów, bylin, pnączy i cebul z dostawą oraz 3-letnią pielęgnacją na terenach m.st. Warszawy w dzielnicy Mokotów. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo przedstawiony w opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 30/PN/2026 - dla części 4
Los: LOT-0005
Titel: Posadzenie krzewów, bylin, pnączy i cebul z dostawą oraz 3-letnią pielęgnacją na terenach m.st. Warszawy w dzielnicach: Ochota, Ursus, Włochy.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na posadzeniu krzewów, bylin, pnączy i cebul z dostawą oraz 3-letnią pielęgnacją na terenach m.st. Warszawy w dzielnicach: Ochota, Ursus, Włochy 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo przedstawiony w opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 30/PN/2026 - dla części 5
Los: LOT-0006
Titel: Posadzenie krzewów, bylin, pnączy i cebul z dostawą oraz 3-letnią pielęgnacją na terenach m.st. Warszawy w dzielnicy Ursynów.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na posadzeniu krzewów, bylin, pnączy i cebul z dostawą oraz 3-letnią pielęgnacją na terenach m.st. Warszawy w dzielnicy Ursynów. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo przedstawiony w opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 30/PN/2026 - dla części 6
Los: LOT-0007
Titel: Posadzenie krzewów, bylin, pnączy i cebul z dostawą oraz 3-letnią pielęgnacją na terenach m.st. Warszawy w dzielnicach Praga-Północ, Targówek, Białołęka.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na posadzeniu krzewów, bylin, pnączy i cebul z dostawą oraz 3-letnią pielęgnacją na terenach m.st. Warszawy w dzielnicach Praga-Północ, Targówek, Białołęka. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo przedstawiony w opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 30/PN/2026 - dla części 7
Los: LOT-0008
Titel: Posadzenie krzewów, bylin, pnączy i cebul z dostawą oraz 3-letnią pielęgnacją na terenach m.st. Warszawy w dzielnicy: Praga-Południe.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na posadzeniu krzewów, bylin, pnączy i cebul z dostawą oraz 3-letnią pielęgnacją na terenach m.st. Warszawy w dzielnicy: Praga-Południe. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo przedstawiony w opisie przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do OPZ stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 30/PN/2026 - dla części 8