515318-2026 - Wettbewerb
Polen – Programmierung von Anwendersoftware – Zakup usług rozbudowy systemu informacji przestrzennej, opracowania API oraz wykonania inwentaryzacji terenów publicznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup usług rozbudowy systemu informacji przestrzennej, opracowania API oraz wykonania inwentaryzacji terenów publicznych
BeschreibungZakres zamówienia obejmuje: 1. Część 1 - Zakup usług rozbudowy systemu informacji przestrzennej oraz opracowania API, w ramach projektu "Rozwój i rozbudowa e-usług oraz wzmocnienie cyberbezpieczeństwa” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Działanie 2.2 Cyfrowe Lubelskie w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskich Obszarów Funkcjonalnych, nr FELU.02.02-IZ.00-0001/24, w tym: 1.1. Etap 1: przygotowanie, wdrożenie i uruchomienie mechanizmów udostępniania danych z posiadanych baz referencyjnych Zamawiającego, poprzedzone przeprowadzeniem analizy przedwdrożeniowej w tym zakresie, obejmujące: a) mechanizmy udostępniania danych API, b) implementacja do narzędzia CKAN, c) narzędzia do prezentacji danych ISP. 1.2. Etap 2: dostarczenie, wdrożenie i uruchomienie usług rozbudowy systemu informacji przestrzennej, poprzedzone przeprowadzeniem analizy przedwdrożeniowej w tym zakresie, obejmujące: a) Moduł Geoportalu Miejskiego, b) Moduł Raportowy, c) Moduł Rejestrowy. 2. Część 2- Inwentaryzacja terenów publicznych,w formie bazy danych, dla wskazanych obszarów Miasta Lublin w ramach projektu "Rozwój i rozbudowa e-usług oraz wzmocnienie cyberbezpieczeństwa” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Działanie 2.2 Cyfrowe Lubelskie w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskich Obszarów Funkcjonalnych, nr FELU.02.02-IZ.00-0001/24 w tym: 2.1. Wykonanie inwentaryzacji terenów publicznych, w formie bazy danych, zawierającej: a) szczegółowy wykaz ciągów komunikacyjnych i innych elementów powierzchniowych; b) szczegółowy wykaz elementów infrastruktury technicznej; c) szczegółowy wykaz elementów małej architektury; d) inwentaryzację niskiej zieleni; e) digitalizację projektów zieleni.
Vorherige Bekanntmachung262596-2026
Interne KennungZP-P-I.271.35.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZ uwagi na fakt opublikowania wstępnego ogłoszenia informacyjnego i zamieszczenia w profilu nabywcy w dniu 17 kwietnia 2026 r., Zamawiający postępuje zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych i skraca termin składania ofert określony w Pzp.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72314000 Datenerhebung und -zusammentragung, 71510000 Standortbegehung, 72310000 Datenverarbeitung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Zakup usług rozbudowy systemu informacji przestrzennej oraz opracowania API
BeschreibungTak jak w pkt 2.1. Sekcja Opis
Interne KennungZP-P-I.271.35.2026- część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72314000 Datenerhebung und -zusammentragung
LosLOT-0002
TitelCzęść 2-Inwentaryzacja terenów publicznych w formie bazy danych,dla wskazanych obszarów Miasta Lublin
Interne KennungZP-P-I.271.35.2026-część 2
Haupteinstufung (cpv): 71510000 Standortbegehung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung