2. Verfahren
Verfahren
Titel: UvA Bouwmanagement Universiteitskwartier
Beschreibung: De Universiteit van Amsterdam (UvA) is voornemens twee gebouwen in het Universiteitskwartier te laten renoveren. Het betreft Binnengasthuis 5 en Oudemanhuispoort. De UvA is voornemens twee afzonderlijke opdrachten te verstrekken voor het bouwmanagement van deze projecten. Perceel 1: Bouwmanagement renovatie Binnengasthuis 5. Perceel 2: Bouwmanagement renovatie Oudemanhuispoort.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79420000 Dienstleistungen im Bereich Unternehmensleitung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bouwmanagement Binnengasthuis 5
Beschreibung: Binnengasthuis 5 is een rijksmonumentaal pand in het Universiteitskwartier in Amsterdam. Het is een U-vormig gebouw uit eind 19e eeuw met in het middengebied uitbreidingen uit de jaren ’60 en ’80 van de vorige eeuw. Het Binnengasthuis is het voormalig ziekenhuis in de binnenstad van Amsterdam. Sinds de verhuizing van het ziekenhuis naar Amsterdam Zuidoost is het pand in gebruik als universiteitsgebouw. De totale omvang van de huidige configuratie is circa 8.200 m2 bvo. De UvA is voornemens het geheel toekomstgericht te verbouwen en te verduurzamen, waarbij een deel van de uitbreiding uit de jaren ’80, ca 300 m2 bvo, wordt gesloopt. Aansluiting op een nog aan te leggen WKO-net draagt in belangrijke mate bij aan de verduurzaming. Het gebouw is op dit moment in leegstandsbeheer. Na de verbouwing wordt het gebouw het onderwijshart van het Universiteitskwartier.
Menge: 8 200 Quadratmeter
Los: LOT-0002
Titel: Bouwmanagement Oudemanhuispoort
Beschreibung: De Oudemanhuispoort (OMHP) is een beeldbepalend en eeuwenoud gebouwencomplex in het Universiteitskwartier in Amsterdam. Het oudste gebouwdeel is uit 1754 en het meest recente deel is in 1995 toegevoegd aan het complex. OMHP is een rijksmonument en meet ruim 20.000 m2 bvo. De verschillende objecten in het complex zijn functioneel en technisch sterk verouderd. In de huidige situatie is een deel in gebruik door de UvA, een deel is verhuurd aan DUWO als (tijdelijke) studentenhuisvesting en een deel staat leeg. De UvA is voornemens het gehele complex, behoudens een aantal grachtenpanden, te renoveren en te verduurzamen. Aansluiting op een nog aan te leggen WKO-net draagt in belangrijke mate bij aan de verduurzaming.
Menge: 20 000 Quadratmeter
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71242000 Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming
Aanvullende classificatie (cpv): 79420000 Diensten op het gebied van management
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Hoeveelheid: 8 200 vierkante meter
Perceel: LOT-0002
Hoeveelheid: 20 000 vierkante meter