See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Openbare procedure voor de verlening van gespecialiseerde technische bijstand aan de Controledienst voor de ziekenfondsen en de landsbonden van ziekenfondsen in het kader van zijn bevoegdheden met betrekking tot de toepassing van de verordening betreffende digitale operationele weerbaarheid voor de financiële sector (DORA) ten aanzien van de verzekeringsmaatschappijen van onderlinge bijstand
Beschreibung: Deze opdracht heeft als voorwerp de verlening van gespecialiseerde technische bijstand aan de Controledienst voor de ziekenfondsen en de landsbonden van ziekenfondsen in het kader van zijn bevoegdheden met betrekking tot de toepassing van de verordening betreffende digitale operationele weerbaarheid voor de financiële sector (DORA) ten aanzien van de verzekeringsmaatschappijen van onderlinge bijstand
Interne Kennung: OCM-CDZ-003-2026-DORA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OCM-CDZ-003-2026-DORA - 1
Beschreibung: Verlening van gespecialiseerde technische bijstand aan de Controledienst voor de ziekenfondsen en de landsbonden van ziekenfondsen in het kader van zijn bevoegdheden met betrekking tot de toepassing van de verordening betreffende digitale operationele weerbaarheid voor de financiële sector (DORA) ten aanzien van de verzekeringsmaatschappijen van onderlinge bijstand
Interne Kennung: 1