515351-2025 - Wettbewerb
Polen – Allgemeine und berufliche Bildung – Usługa kompleksowej organizacji wyjazdowych warsztatów sieciujących dla Wojewódzkiej Sieci Doradców
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa kompleksowej organizacji wyjazdowych warsztatów sieciujących dla Wojewódzkiej Sieci Doradców
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowej organizacji wyjazdowych warsztatów sieciujących dla Wojewódzkiej Sieci Doradców. 2. Zadanie realizowane jest na potrzeby projektu „Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie” w ramach naboru „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych” nr wniosku KPO/22/LLL/W/007 realizowanego w ramach KPO (inwestycja A3.1.1). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ
Interne KennungZP.352.37.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 55520000 Verpflegungsdienste, 60140000 Bedarfspersonenbeförderung, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Titelusługa kompleksowej organizacji wyjazdowych warsztatów sieciujących dla Wojewódzkiej Sieci Doradców.
Optionen
Beschreibung der Optionen8. Prawo opcji: w warsztatach wyjazdowych weźmie udział 15 osób przy czym Zamawiający gwarantuje, że w wyjeździe weźmie udział minimum 10 osób a maksymalnie 15 osób. Rozliczenie następuje za faktyczną liczbę osób, która weźmie udział w wyjeździe. 9. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Cena za osobę w ramach prawa opcji nie może być inna niż za zajęcia w zamówieniu podstawowym. Prawo opcji będzie realizowane w tym samym terminie co zamówienie podstawowe. Zamawiający minimum 7 dni wcześniej poinformuje Wykonawcę (na adres e-mail podany w umowie) o chęci skorzystania z prawa opcji.