515354-2026 - Ergebnis
Polen – Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren – Sukcesywny zakup części do pojazdów marki Renault na potrzeby Rejonowego Przedsiębiorstwa Zieleni i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kielcach
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywny zakup części do pojazdów marki Renault na potrzeby Rejonowego Przedsiębiorstwa Zieleni i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kielcach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa części do pojazdów marki Renault na potrzeby Rejonowego Przedsiębiorstwa Zieleni i Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kielcach. Przedmiot zamówienia został określony szczegółowo w załączniku nr 6 do SWZ ,,Opis przedmiotu zamówienia”, w Załączniku nr 1 – Formularz oferty oraz w załączniku nr 1 do Formularza ofertowego – zestawienie ilościowo – asortymentowe.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa części, opisanych w Zestawieniu ilościowo - asortymentowym, stanowiącym załącznik nr 1 do Opisu przedmiotu zamówienia, przeznaczonych do pojazdów marki Renault, użytkowanych przez Zamawiającego, zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem, na podstawie zamówień cząstkowych, realizowanych przez okres 12 miesięcy. 2. Zakres zamówienia 1. Dostawy będą realizowane sukcesywnie, w zależności od potrzeb Zamawiającego, na podstawie zamówień cząstkowych składanych przez Zamawiającego w okresie obowiązywania umowy. 2. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia części fabrycznie nowych, nieużywanych, nienaprawianych o parametrach równych lub lepszych od oryginalnych. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia oraz zmniejszenia ilości i proporcji zamawianych części. 4. Zamawiający nie określa minimalnej i maksymalnej ilości zamawianych części, a podaje jedynie szacunkową ilość. 5. Zamawiający będzie składał zamówienia cząstkowe wyłącznie w zależności od rzeczywistych potrzeb. Brak zapotrzebowania nie rodzi po stronie Zamawiającego obowiązku zakupu jakiejkolwiek ilości części ani minimalnej wartości zamówienia. 6. Wykonawcy nie przysługują roszczenia wobec Zamawiającego z tytułu niewykorzystania szacunkowych ilości podanych w OPZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak