515382-2026 - Ergebnis
Slowakei – Telematiksystem – Inteligentný dopravný systém
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inteligentný dopravný systém
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka tovaru a to konkrétne: Inteligentný dopravný systém a to vrátane dopravy a montáže. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
Interne Kennung: CVO-013-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32441300 Telematiksystem
5. Los
Los: LOT-0001