2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht voor de levering van gas en elektriciteit voor het Europacollege
Beschreibung: Overheidsopdracht voor het leveren van gas en elektriciteit voor alle aansluitingen van het Europacollege voor de periode van 1 januari 2027 tot en met 31 December 2029. De overheidsopdracht is onderverdeeld in twee percelen: één perceel voor de levering van gas en één perceel voor de levering van elektriciteit.
Interne Kennung: 20260709/FAC/GASPOWER
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 20260709/FAC/GASPOWER - 1
Beschreibung: Levering van aardgas
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Los: LOT-0002
Titel: 20260709/FAC/GASPOWER - 2
Beschreibung: Levering en aankoop van elektriciteit
Interne Kennung: 2