2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ciężkiego samochodu ratownictwa technicznego z żurawiem do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie ciężkiego samochodu ratownictwa technicznego z żurawiem. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania minimalne stanowi załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia. 3. Wykonawca zobowiązany jest do jednoznacznego określenia zaoferowanego w ofercie samochodu, charakteryzując go poprzez wskazanie na konkretny wyrób (markę/model/typ/symbol/oznaczenie lub inne dane pozwalające na identyfikację oferowanego pojazdu). 4. Wymagany okres gwarancji jednolitej na kompletny pojazd wraz z wyposażeniem: minimum 36 miesięcy (kryterium oceny ofert). Maksymalny punktowany okres gwarancji wynosi 60 miesięcy. 5. Warunki gwarancji oraz rękojmi zostały określone w § 4 projektu umowy. 6. Okres rękojmi zostanie zrównany z okresem udzielonej przez Sprzedawcę gwarancji na pojazd wraz z wyposażeniem. 7. Wykaz dokumentów wymaganych wraz z dostawą przedmiotu zamówienia został określony w § 3 ust. 16 projektu umowy. 8. Wykonawca zobowiązuje się przeprowadzić szkolenie dla max. 28 pracowników Zamawiającej w zakresie eksploatacji i obsługi pojazdu. 9. Miejsce realizacji zamówienia - dostawa do siedziby Zamawiającej tj. Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie ul. Sabinowska 62/64. 10. Wymagany termin płatności – 30 dni od daty odbioru pojazdu, potwierdzonego protokołem odbioru i otrzymania faktury (nadania fakturze numeru identyfikującego w KSeF). Faktura zostanie wystawiona po podpisaniu protokołu odbioru przedmiotu zamówienia. 11. Przedmiot zamówienia objęty jest stawką podatku od towarów i usług w wysokości 23% zgodnie z Ustawą o podatku od towarów i usług z dnia 11.03.2004 r., 12. Oferowany do sprzedaży przedmiot zamówienia winien być kompletny, dobrej jakości i nie posiadać żadnych wad i uszkodzeń oraz najpóźniej w dniu odbioru techniczno - jakościowego posiadać będzie aktualne świadectwo dopuszczenia (kompletny pojazd oraz elementy wyposażenia, które tego świadectwa wymagają) wydane przez CNBOP, zgodnie z rozporządzeniem MSWiA z dnia 20.06.2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienie, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. Nr 143, poz. 1002 z późn. zm.). 13. Transport, dostawę na miejsce oraz rozładunek zapewnia Wykonawca. 14. Zamawiająca nie przewiduje obowiązku odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej oraz sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającej.
Vorherige Bekanntmachung: 406366-2026
Interne Kennung: WT.2370.12.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge, 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie ciężkiego samochodu ratownictwa technicznego z żurawiem. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający wymagania minimalne stanowi załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia. 3. Wykonawca zobowiązany jest do jednoznacznego określenia zaoferowanego w ofercie samochodu, charakteryzując go poprzez wskazanie na konkretny wyrób (markę/model/typ/symbol/oznaczenie lub inne dane pozwalające na identyfikację oferowanego pojazdu). 4. Wymagany okres gwarancji jednolitej na kompletny pojazd wraz z wyposażeniem: minimum 36 miesięcy (kryterium oceny ofert). Maksymalny punktowany okres gwarancji wynosi 60 miesięcy. 5. Warunki gwarancji oraz rękojmi zostały określone w § 4 projektu umowy. 6. Okres rękojmi zostanie zrównany z okresem udzielonej przez Sprzedawcę gwarancji na pojazd wraz z wyposażeniem. 7. Wykaz dokumentów wymaganych wraz z dostawą przedmiotu zamówienia został określony w § 3 ust. 16 projektu umowy. 8. Wykonawca zobowiązuje się przeprowadzić szkolenie dla max. 28 pracowników Zamawiającej w zakresie eksploatacji i obsługi pojazdu. 9. Miejsce realizacji zamówienia - dostawa do siedziby Zamawiającej tj. Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie ul. Sabinowska 62/64. 10. Wymagany termin płatności – 30 dni od daty odbioru pojazdu, potwierdzonego protokołem odbioru i otrzymania faktury (nadania fakturze numeru identyfikującego w KSeF). Faktura zostanie wystawiona po podpisaniu protokołu odbioru przedmiotu zamówienia. 11. Przedmiot zamówienia objęty jest stawką podatku od towarów i usług w wysokości 23% zgodnie z Ustawą o podatku od towarów i usług z dnia 11.03.2004 r., 12. Oferowany do sprzedaży przedmiot zamówienia winien być kompletny, dobrej jakości i nie posiadać żadnych wad i uszkodzeń oraz najpóźniej w dniu odbioru techniczno - jakościowego posiadać będzie aktualne świadectwo dopuszczenia (kompletny pojazd oraz elementy wyposażenia, które tego świadectwa wymagają) wydane przez CNBOP, zgodnie z rozporządzeniem MSWiA z dnia 20.06.2007 r. w sprawie wykazu wyrobów służących zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego lub ochronie zdrowia i życia oraz mienie, a także zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania (Dz. U. Nr 143, poz. 1002 z późn. zm.). 13. Transport, dostawę na miejsce oraz rozładunek zapewnia Wykonawca. 14. Zamawiająca nie przewiduje obowiązku odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej oraz sprawdzenia przez Wykonawcę