See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków dezynfekcyjnych na potrzeby Klinik USK-2 PUM w Szczecinie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków dezynfekcyjnych na potrzeby Klinik USK-2 PUM. Opis przedmiotu zamówienia oraz szacowane ilości dotyczące wyrobów zostały zawarte w formularzu cen jednostkowych (zał. 2 do SWZ, dalej również jako FCJ). 2. Zamawiający wymaga zaoferowania: a) produktów leczniczych zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz. U. 2001.126.1381 ze zm.), wprowadzonych do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami w zakresie zadań: • Zadanie nr 3 w pozycjach 6,7,8,9,10,17 b) produktów biobójczych dopuszczonych do obrotu na podstawie artykułu 3 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 528/2012 z dnia 22 maja 2012 r. w sprawie udostępniania na rynku i stosowania produktów biobójczych w zakresie zadań: • Zadanie nr 2 poz. 1,2,12 • Zadanie nr 3 poz. 2,3,4,5,16,18 c) produktów kosmetycznych dopuszczonych do obrotu na podstawie artykułu 2 ust. 1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1223/2009 z dnia 30 listopada 2009 r. dotyczącego produktów kosmetycznych w zakresie zadań: • Zadanie nr 3 poz. 1,11,12,14,15 d) wyrobów medycznych – w rozumieniu Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022r o wyrobach medycznych (Dz.U. 2024.1620 z późn. zm, dalej: „UoWM”), wprowadzonych do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami • w pozostałych zadaniach e) w zakresie zadania nr 8 Zamawiający wymaga atestu do kontaktu z żywnością. 3. Zamawiający wymaga, by okres przydatności do użycia oferowanych wyrobów wynosił minimum 12 miesięcy, licząc od daty dostawy do siedziby zamawiającego. Uwaga: dla zadania nr 2 w pozycji 1 Zamawiający wymaga 24 miesięcznego okres przydatności do użycia oferowanych wyrobów. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości zaoferowania produktu równoważnego w zakresie produktów określonych w zadaniu nr 10 gdzie wskazano nazwę własną produktu. Dla zadania nr 10 Zamawiający wymaga zaoferowania produktów wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia, które przeznaczone są one do mycia i dezynfekcji sprzętów (endoskopów) zakupionych z dotacji ministerialnej. Sprzęt jest na gwarancji i stosowanie innych środków niż zalecane przez producenta skutkuje utratą gwarancji. Po zakończeniu okresu gwarancyjnego Zamawiający będzie dokonywać zakupu również płynów równoważnych. 5. Ilości asortymentu stanowiącego przedmiot zamówienia określone w załączniku do umowy (ZADANIA NR 1-10) są wartościami szacunkowymi, służącymi do prawidłowego skalkulowania ceny oferty, porównania ofert i wyboru najkorzystniejszej oferty. Ilość zamawianego asortymentu, w ramach realizacji umowy może ulec zmniejszeniu lub zwiększeniu, w ramach poszczególnych pozycji asortymentowych w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego, z zastrzeżeniem, iż wartość oferty a zarazem Umowy wybranego Wykonawcy nie zostanie przekroczona. Zamawiający ma prawo zamówić mniejszą ilość wyrobów, z tym że nie mniej niż 60% ilości podanej w formularzu cen jednostkowych. 6. Zamawiający na podstawie art. 30 ust. 2 ustawy PZP udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. 7. Zamówienie składa się z 10 zadań, którego szczegółowy opis został zawarty w zał 2 FCJ. 8. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 9.Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia przez okres 24 miesięcy, liczonych od dnia zawarcia umowy.
Interne Kennung: ZP.220.110.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Preparaty do mycia, dezynfekcji narzędzi, sprzętu endoskopowego oraz innego sprzętu medycznego
Interne Kennung: zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Preparaty do mycia oraz dezynfekcji powierzchni
Interne Kennung: zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Środki do mycia, dekonatminacji pacjentów oraz do dezynfekcji skóry
Interne Kennung: zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: MATY DEKONTAMINACYJNE
Interne Kennung: zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: ETANOLOWE ŚRODKI DO DEZYNFEKCJI SKÓRY I POWIERZCHNI NA BAZIE CHLORHEKSYDYNY
Interne Kennung: zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: ŚRODKI ANTYSEPTYCZNE NA BAZIE OKTENIDYNY
Interne Kennung: zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: ŚRODKI ANTYSEPTYCZNE NA BAZIE POLIHEKSANIDYNY
Interne Kennung: zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: ŚRODKI DEZYNFEKUJĄCE Z ATESTEM DO KONTAKTU Z ŻYWNOŚCIĄ
Interne Kennung: zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: ŚRODKI ODKAŻAJĄCE DLA STACJI DIALIZ W SYSTEMIE FRESENIUS
Interne Kennung: zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: ŚRODKI MYJĄCO-DEZYNFEKUJĄCE DLA CENTRALNEJ PRACOWNI ENDOSKOPII - SPRZĘT NA GWARANCJI
Interne Kennung: zadanie 10