See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Kozietuły
Beschreibung: Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP Kozietuły. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany został w Załączniku nr 9 do SWZ (OPZ) oraz we wzorze umowy stanowiącym - Załącznik nr 8 do SWZ (Wzór Umowy).
Interne Kennung: IR-6740.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001