See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren en plaatsen van parkeerautomaten
Beschreibung: Vanaf januari 2027 wordt een vernieuwd parkeerbeleid ingevoerd. Hiertoe dienen nieuwe parkeerautomaten te worden aangekocht. Deze opdracht gaat over de verwijdering van de bestaande automaten én de aankoop, levering en plaatsing van nieuwe parkeerautomaten met onderhoud.
Interne Kennung: PPP088-2232/6354/2026/MOB_03/STAD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38730000 Parkuhren
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/MOB_03/STAD_1