2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht voor diensten voor het invoeren en onderhouden van een geïntegreerde hr-en payrollsoftware voor de personeelsleden van Iriscare en Vivalis
Beschreibung: Deze overheidsopdracht betreft de levering, de invoering en het onderhoud van een tweetalige (NL/FR) loonmotor die in een moduleerbare hr-software moet worden geïntegreerd en verenigbaar is met de bestaande hr-systemen van de instellingen.
Interne Kennung: RH/2026/01/IRISCARE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: RH/2026/01/IRISCARE - 1
Interne Kennung: 1
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79000000 Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Country: Belgium
General information
Reserved participation: