2. Verfahren
Verfahren
Titel: KAIŠIADORIŲ MIESTO SENIŪNIJOS TERITORIJOS BENDROJO NAUDOJIMO VIETŲ PRIEŽIŪROS PASLAUGOS
Beschreibung: Pirkimo objektas – miesto viešųjų erdvių ir infrastruktūros priežiūros paslaugos, apimančios gatvių, šaligatvių, pėsčiųjų takų, automobilių stovėjimo aikštelių, viešojo transporto stotelių (paviljonų), želdinių, žaliųjų plotų, vaikų žaidimų, sporto, aktyvaus laisvalaikio ir šunų vedžiojimo infrastruktūros, pusiau požeminių konteinerių aikštelių bei kitų viešųjų erdvių priežiūrą vasaros ir žiemos sezonais, siekiant užtikrinti jų saugų, tinkamą ir nepertraukiamą naudojimą.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98350000 Dienstleistungen von öffentlichen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0
515471-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 98350000 Civic-amenity services
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier0