See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i wdrożenie wyposażenia serwerowni oraz zakup zestawów komputerowych dla SPZOZ w Gostyniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i wdrożenie wyposażenia serwerowni oraz zakup zestawów komputerowych dla SPZOZ w Gostyniu - 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentach zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 390111-2026
Interne Kennung: SPZOZ.XII.231.1/5/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48920000 Büroautomatisierungssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i wdrożenie wyposażenia serwerowni oraz zakup zestawów komputerowych dla SPZOZ w Gostyniu.