515477-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – Rekonstrukce ul. Okružní mezi ul. Ovčárecká a ul. Veltrubská, Kolín V – kanalizace, komunikace, vodovod, veřejné osvětlení a sadové úpravy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukce ul. Okružní mezi ul. Ovčárecká a ul. Veltrubská, Kolín V – kanalizace, komunikace, vodovod, veřejné osvětlení a sadové úpravy
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je rekonstrukce ulice Okružní v úseku mezi ulicemi Ovčárecká a Veltrubská v Kolíně. Jedná se o rekonstrukci komunikace v celé šíři uličního prostoru, vč. kanalizace, vodovodu, přípojek uličních vpustí, veřejného osvětlení, sadových úprav, městského mobiliáře. Součástí zakázky je také povýsadbová péče.
Interne Kennung1536
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 44161200 Hauptwasserleitungen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre, 45316100 Installation von Beleuchtungsanlagen im Freien, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 44161200 Hauptwasserleitungen