See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vegyszerek és fogyóeszközök beszerzése III. ütem
Beschreibung: Az NSZKK saját tulajdonában álló laboratóriumi eszközein elvégzendő vizsgálatokhoz szükséges vegyszerek, fogyóanyagok, továbbá eszközök beszerzésére és szállítására irányuló a közbeszerzésekről szóló 2015. évi CXLIII törvény (a továbbiakban: Kbt.) 105. § (1) bekezdés a) pontja szerinti keretmegállapodás megkötése 10 részajánlati körben. Ajánlatkérő felhívja Ajánlattevők figyelmét, hogy az Ajánlatkérő által kiadott árazatlan Műszaki-kereskedelmi táblázatban megadott tételek reprezentatív mennyiségek, amelyek kizárólag az ajánlatok összehasonlíthatóságát szolgálják.
Vorherige Bekanntmachung: 332507-2022
Interne Kennung: EKR000732192022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Orvosi köpenyek
Beschreibung: Az NSZKK által elvégzendő vizsgálatokhoz szükséges 7070 csomag Orvosi köpenyek beszerzése nettó 17 366 660 Ft/36 hónap keretösszegben. Teljesítés helyére történő szállítás Ajánlattevő feladata. Jelen keretmegállapodásos eljárás alapján megkötésre kerülő Keretmegállapodás (továbbiakban: KM) 2. részében Ajánlatkérő egyedileg felmerülő igényeit a Kbt.105. § (1) bek. a) pont szerint rendeli meg. A KM 2. részében a Műszaki-kereskedelmi táblázatban szereplő termékeket az értékelési szempontra (legalacsonyabb ár) adott ajánlattevői áron köteles szállítani. A KM 2. részének szabályai: Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pont alapján Ajánlatkérő egyedileg felmerülő igénye alapján konkrétan megrendelni kívánt specifikációjú termékek és mennyiségek alapján közvetlen megrendelést küld a Nyertes Ajánlattevő részére. Ajánlatkérő egy Ajánlattevővel köti meg a KM-t. A szerződés feltételei ismertek és a KM-ban rögzítettek.
Interne Kennung: EKR000732192022/5
Haupteinstufung (cpv): 35113490 Schutzkleidung (Kleider)
Los: LOT-0006
Titel: Applied Biosystems fogyóanyagok
Beschreibung: Az NSZKK által elvégzendő vizsgálatokhoz szükséges 4989 doboz/darab/üveg/csomag Applied Biosystems fogyóanyagok beszerzése nettó 1 175 545 740 Ft/36 hónap keretösszegben. Teljesítés helyére történő szállítás Ajánlattevő feladata. Jelen keretmegállapodásos eljárás alapján megkötésre kerülő Keretmegállapodás (továbbiakban: KM) 2. részében Ajánlatkérő egyedileg felmerülő igényeit a Kbt.105. § (1) bek. a) pont szerint rendeli meg. A KM 2. részében a Műszaki-kereskedelmi táblázatban szereplő termékeket az értékelési szempontra (legalacsonyabb ár) adott ajánlattevői áron köteles szállítani. A KM 2. részének szabályai: Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pont alapján Ajánlatkérő egyedileg felmerülő igénye alapján konkrétan megrendelni kívánt specifikációjú termékek és mennyiségek alapján közvetlen megrendelést küld a Nyertes Ajánlattevő részére. Ajánlatkérő egy Ajánlattevővel köti meg a KM-t. A szerződés feltételei ismertek és a KM-ban rögzítettek.
Interne Kennung: EKR000732192022/6
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Los: LOT-0008
Titel: Gilson fogyóanyagok
Beschreibung: Az NSZKK által elvégzendő vizsgálatokhoz szükséges 390 csomag Gilson fogyóanyagok beszerzése nettó 16 079 820 Ft/36 hónap keretösszegben. Teljesítés helyére történő szállítás Ajánlattevő feladata. Jelen keretmegállapodásos eljárás alapján megkötésre kerülő Keretmegállapodás (továbbiakban: KM) 2. részében Ajánlatkérő egyedileg felmerülő igényeit a Kbt.105. § (1) bek. a) pont szerint rendeli meg. A KM 2. részében a Műszaki-kereskedelmi táblázatban szereplő termékeket az értékelési szempontra (legalacsonyabb ár) adott ajánlattevői áron köteles szállítani. A KM 2. részének szabályai: Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pont alapján Ajánlatkérő egyedileg felmerülő igénye alapján konkrétan megrendelni kívánt specifikációjú termékek és mennyiségek alapján közvetlen megrendelést küld a Nyertes Ajánlattevő részére. Ajánlatkérő egy Ajánlattevővel köti meg a KM-t. A szerződés feltételei ismertek és a KM-ban rögzítettek.
Interne Kennung: EKR000732192022/8
Haupteinstufung (cpv): 38437110 Pipettenspitzen
Los: LOT-0009
Titel: Hamilton robot tartozékok
Beschreibung: Az NSZKK által elvégzendő vizsgálatokhoz szükséges 520 doboz/csomag/üveg Hamilton robot tartozékok beszerzése nettó 114 445 500 Ft/36 hónap keretösszegben. Teljesítés helyére történő szállítás Ajánlattevő feladata. További teljesítési helyszínek (a II. 2.3 pont folytatása karakterkorlát miatt): 4033 Debrecen, Sámsoni út 147., 9024 Győr, Szent Imre út 2-4., 7623 Pécs, Athinay utca 7-9., 6722 Szeged, Kossuth Lajos sugárút 22-24., 8200 Veszprém, Bajcsy-Zsilinszky utca 2.,1135 Budapest, Szabolcs utca 33. (bejárat: 1135 Budapest, Vágány utca 6.). Jelen keretmegállapodásos eljárás alapján megkötésre kerülő Keretmegállapodás (továbbiakban: KM) 2. részében Ajánlatkérő egyedileg felmerülő igényeit a Kbt.105. § (1) bek. a) pont szerint rendeli meg. A KM 2. részében a Műszaki-kereskedelmi táblázatban szereplő termékeket az értékelési szempontra (legalacsonyabb ár) adott ajánlattevői áron köteles szállítani. A KM 2. részének szabályai: Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pont alapján Ajánlatkérő egyedileg felmerülő igénye alapján konkrétan megrendelni kívánt specifikációjú termékek és mennyiségek alapján közvetlen megrendelést küld a Nyertes Ajánlattevő részére. Ajánlatkérő egy Ajánlattevővel köti meg a KM-t. A szerződés feltételei ismertek és a KM-ban rögzítettek.
Interne Kennung: EKR000732192022/9
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)