2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozšíření stávající virtualizační platformy - nákup serverů
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 6 ks serverů včetně instalačních prací, zajištění záruk a servisní podpory při závadách. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky je specifikováno v závazném návrhu smlouvy a jejích přílohách, který je obsažen v příloze č. 1 zadávací dokumentace. Dodavatel bude povinen při realizaci předmětu veřejné zakázky dodržovat všechny povinnosti vyplývající z nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2022/2554 ze dne 14. prosince 2022 o digitální provozní odolnosti finančního sektoru a o změně nařízení (ES) č. 1060/2009, (EU) č. 648/2012, (EU) č. 600/2014, (EU) č. 909/2014 a (EU) 2016/1011 a souvisejících právních předpisů.
Interne Kennung: Rozšíření stávající virtualizační platformy - nákup serverů
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001