515497-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Bauarbeiten – Výstavba domova seniorů Týn nad Vltavou
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýstavba domova seniorů Týn nad Vltavou
BeschreibungPředmětem zakázky je novostavba domova pro seniory. Budova je navržena jako čtyřpodlažní objekt a je rozdělena na 2 oddělení - domov pro seniory a domov se zvláštním režimem. V objektu a části domova pro seniory bude 50 jednolůžkových pokojů a 5 dvoulůžkových. V oddělení se zvláštním režimem pak 20 jednolůžkových pokojů. Celkem je tedy kapacita nového domova 80 lůžek. Součástí domova je i dětská skupina pro 20 dětí. Projekt zahrnuje také parkovací stání, zpevněné plochy, sadové a venkovní úpravy. Veřejná zakázky není rozdělena na části, a proto není možné dílčí plnění.
Interne KennungOVZS 90191/2026/pabu
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001