515502-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Lehrmittel – EA Leermiddelen PO - HERZIEN
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEA Leermiddelen PO - HERZIEN
BeschreibungHet doel van deze aanbesteding is te komen tot een overeenkomst met één (1) inschrijver die voorziet in de levering van de gewenste leermiddelen van de PO scholen binnen SARO> 5 miljoen euro
Interne KennungSARO-EA2026-Leermiddelen PO Herzien
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1