515513-2026 - Ergebnis
Polen – Reinigungsdienste – Sukcesywne usługi sprzątania PGE Narodowego w Warszawie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne usługi sprzątania PGE Narodowego w Warszawie
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest kompleksowe świadczenie usługi sprzątania, czyli wykonania wszystkich czynności związanych z szeroko rozumianym pojęciem utrzymania porządku i czystości w obiekcie i na przyległym terenie wokół PGE Narodowego w Warszawie, a ponadto na obszarze w bezpośrednim sąsiedztwie w/w budynku wielofunkcyjnego. Usługa wykonywana będzie również na powierzchniach wynajmowanych przez PL.2012+ najemcom krótko i długookresowym, w tym w szczególności przeznaczonych do celów organizacji konferencji, wynajmu powierzchni biurowych i innych powierzchni komercyjnych, garażowych, ciągach komunikacyjnych i innych wskazanych przez Zamawiającego powierzchniach oraz na wspomnianych wyżej terenach zewnętrznych utwardzonych i zielonych w ramach sprzątania bieżącego, podczas wydarzeń stadionowych oraz po ich zakończeniu.
Interne KennungWZ/V/33/2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest kompleksowe świadczenie usługi sprzątania, czyli wykonania wszystkich czynności związanych z szeroko rozumianym pojęciem utrzymania porządku i czystości w obiekcie i na przyległym terenie wokół PGE Narodowego w Warszawie, a ponadto na obszarze w bezpośrednim sąsiedztwie w/w budynku wielofunkcyjnego. Usługa wykonywana będzie również na powierzchniach wynajmowanych przez PL.2012+ najemcom krótko i długookresowym, w tym w szczególności przeznaczonych do celów organizacji konferencji, wynajmu powierzchni biurowych i innych powierzchni komercyjnych, garażowych, ciągach komunikacyjnych i innych wskazanych przez Zamawiającego powierzchniach oraz na wspomnianych wyżej terenach zewnętrznych utwardzonych i zielonych w ramach sprzątania bieżącego, podczas wydarzeń stadionowych oraz po ich zakończeniu