2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maatschappelijke begeleiding in het kader van Wet inburgering 2021
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één partner die kan voorzien in maatschappelijke begeleiding in het kader van de wet Inburgering 2021 en het voorzien in lokale steunpunten in MVS gemeenten. 1.430.000,00
Interne Kennung: SOW-SD-2026-16
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: . Beste prijs kwaliteitsverhoudig
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Maatschappelijke begeleiding in het kader van de Wet inburgering 2021
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van één partner die kan voorzien in maatschappelijke begeleiding in het kader van de wet Inburgering 2021 en het voorzien in lokale steunpunten in MVS gemeenten. Euro 1.400.000,00
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: SOW-SD-2026-16
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: . Beste prijs kwaliteitsverhoudig
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85310000 Social work services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1