2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pojištění majetku, odpovědnosti a vozidel
Beschreibung: Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky je poskytnutí služeb spočívajících v pojištění. Zadavatel dle § 101 ZZVZ rozdělil veřejnou zakázku na 2 části, a to: a) pojištění majetku a odpovědnosti za škodu nebo jinou újmu, b) pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla a havarijní pojištění vozidel.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: pojištění majetku a odpovědnosti za škodu nebo jinou újmu
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je zejména pojištění nemovitého a movitého majetku a pojištění odpovědnosti za škodu nebo jinou újmu z provozní činnosti.
Interne Kennung: část a)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: dle zadávací dokumentace (§100 odst. 1, 2, 3 ZZVZ)
Los: LOT-0002
Titel: pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla a havarijní pojištění vozidel
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je zejména pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla (povinné ručení) a havarijní pojištění vozidel.
Interne Kennung: část b)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen