See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DODÁVKY ARMATUR SVOREK SPOJEK PRO VEDENÍ NN A VN
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení nn a vn Čerpání RD 004-2021, RD 005-2021, RD 006-2021, RD 007-2021, RD 008-2021, RD 009-2021, RD 010-2021, RD 011-2021, RD 012-2021, RD 013-2021, RD 014-2021, RD 015-2021, RD 016-2021, RD 045-2021, za období 2.Q.2026
Vorherige Bekanntmachung: 10526-2020
Interne Kennung: Z2020-010526
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31321000 Starkstromleitungen
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Svorky proudové 1
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení nn a vn-Část 8 Čerpání RD 011-2021 za období 2.Q.2026 Počet dílčích smluv za 2.Q.2026 je 23.
Interne Kennung: N006/20/V00002266/8
Los: LOT-0009
Titel: Svorky proudové 2
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení nn a vn- Část 9 Čerpání RD 012-2021 za období 2.Q.2026 Počet dílčích smluv za 2.Q.2026 je 17.
Interne Kennung: N006/20/V00002266/9
Los: LOT-0014
Titel: PPN rychlospojky a přípojné body
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení nn a vn- Část 14 Čerpání RD 016-2021 za období 2.Q.2026 Počet dílčích smluv za 2.Q.2026 je 26.
Interne Kennung: N006/20/V00002266/14
Los: LOT-0013
Titel: Svorky, spojky pro vedení nn s izolovanými vodiči
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení nn a vn- Část 13 Čerpání RD 045-2021, za období 2.Q.2026 Počet dílčích smluv za 2.Q.2026 je 24.
Interne Kennung: N006/20/V00002266/13
Los: LOT-0012
Titel: Armatury, svorky pro zemnící lana
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení nn a vn -Část 12 Čerpání RD 015-2021,za období 2.Q.2026 Počet dílčích smluv za 2.Q.2026 je 10.
Interne Kennung: N006/20/V00002266/12
Los: LOT-0011
Titel: Spojky lisované
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení nn a vn-Část 11 Čerpání RD 014-2021 za období 2.Q.2026 Počet dílčích smluv za 2.Q.2026 je 38.
Interne Kennung: N006/20/V00002266/11
Los: LOT-0010
Titel: Svorky tahové
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení nn a vn-část 10 Čerpání RD 013-2021 za období 2.Q.2026 Počet dílčích smluv za 2.Q.2026 je 7.
Interne Kennung: N006/20/V00002266/10
Los: LOT-0002
Titel: Armatury 2. část
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení nn a vn-Část 2 Čerpání RD 005-2021, za období 2.Q.2026 Počet dílčích smluv za 2.Q.2026 je 18.
Interne Kennung: N006/20/V00002266/2
Los: LOT-0001
Titel: Armatury 1. část
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení nn a vn- Část 1 Čerpání RD 004-2021 za období 2.Q.2026. Počet dílčích smluv za 2.Q.2026 je 22.
Interne Kennung: N006/20/V00002266/1
Los: LOT-0007
Titel: Svorky kotevní klínové
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení nn a vn-Část 7 Čerpání RD 010-2021za období 2.Q.2026 Počet dílčích smluv za 2.Q.2026 je 12.
Interne Kennung: N006/20/V00002266/7
Los: LOT-0006
Titel: Svorky kotevní třmenové
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení nn a vn-Část 6 Čerpání RD 009-2021 za období 2.Q.2026 Počet dílčích smluv za 2.Q.2026 je 18.
Interne Kennung: N006/20/V00002266/6
Los: LOT-0005
Titel: Svorky nosné
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení nn a vn-Část 5 Čerpání RD 008-2021 za období 2.Q.2026 Počet dílčích smluv za 2.Q.2026 je 8.
Interne Kennung: N006/20/V00002266/5
Los: LOT-0004
Titel: Armatury 4. část
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení nn a vn - část 4 Čerpání RD 007-2021 za období 2.Q.2026 Počet dílčích smluv za 2.Q.2026 je 2.
Interne Kennung: N006/20/V00002266/4
Los: LOT-0003
Titel: Armatury 3. část
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek armatury svorek spojek pro vedení nn a vn - Část 3 Čerpání RD 006-2021 za období 2.Q.2026 Počet dílčích smluv za 2.Q.2026 je 26.
Interne Kennung: N006/20/V00002266/3