2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding 'Omgevingsbeleids- en toepasbareregelapplicatie' H2O
Beschreibung: Doel van deze aanbesteding is het selecteren van één (1) Opdrachtnemer die een omgevingsbeleidsapplicatie en een toepasbareregelapplicatie levert, implementeert, host en beheert die functioneel en technisch voldoen aan de eisen van de Omgevingswet en aan de eisen en wensen van H2O, zoals uitgewerkt in het Programma van Eisen (hoofdstuk 5). Daarbij hecht H2O in het bijzonder waarde aan een goed geborgde samenhang tussen de juridische regels in het omgevingsplan en de daarvan afgeleide toepasbare regels, aan een gebruiksvriendelijke en efficiënte ondersteuning van de dagelijkse werkprocessen, en aan continuïteit van de dienstverlening tijdens en na de overgang naar de nieuwe oplossing(en). De uitvoering van de Opdracht vangt aan op 1 januari 2027, voor de duur van vier (4) jaar (tot en met 31 december 2030). H2O heeft de eenzijdige optie om de Overeenkomst maximaal driemaal (3x) te verlengen met telkens twee (2) jaar. Bij volledige benutting van deze verlengingsopties.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software