2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení a implementace systému pro multifaktorovou autentizaci (MFA)
Beschreibung: Předmětem zakázky je pořízení a implementace systému pro multifaktorovou autentizaci uživatelů (MFA), včetně správy digitálních certifikátů, nástroje pro jednotnou správu hesel uživatelů, dodání hybridních čipových karet a klávesnic se čtečkou čipových karet. Dodaný systém musí splňovat legislativní požadavky NIS2, eIDAS 2.0 a zákon o kybernetické bezpečnosti (dále jen všechny legislativní požadavky). Součástí plnění budou veškeré potřebné licence, software, hardware, implementace, technická dokumentace k dodanému řešení a zaškolení IT zaměstnanců objednavatele.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1