515571-2026 - Ergebnis
Polen – Installation von elektrischen Leitungen – Modernizacja instalacji z wymianą oświetlenia wewnętrznego oraz modernizacja i rozbudowa systemu monitoringu wizyjnego i sieci WIFI w budynku II Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Mickiewicza 32 w ramach projektu „Przyszłość w Równowadze. Wspólnie ze Szwajcarią dla lepszego i bezpiecznego Słupska”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja instalacji z wymianą oświetlenia wewnętrznego oraz modernizacja i rozbudowa systemu monitoringu wizyjnego i sieci WIFI w budynku II Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Mickiewicza 32 w ramach projektu „Przyszłość w Równowadze. Wspólnie ze Szwajcarią dla lepszego i bezpiecznego Słupska”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na modernizacji instalacji elektrycznej, wymianie oświetlenia wewnętrznego oraz modernizacji i rozbudowie systemu monitoringu wizyjnego i sieci WIFI w budynku II Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Mickiewicza 32 w Słupsku w zakresie określonym w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 12 do SWZ oraz opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 13 do SWZ. 2. W ogólny zakres prac budowlanych będą wchodzić m. in.: 1) demontaż rozdzielnic, osprzętu, opraw oświetleniowych puszek instalacyjnych, przewodów oraz ich utylizacja, 2) wykonanie zasilania i wewnętrznych linii zasilających, 3) wykonanie i montaż rozdzielnic głównych pomocniczych, 4) wykonanie i montaż instalacji oświetlenia elektrycznego wewnętrznego, 5) wykonanie i montaż instalacji elektrycznej urządzeń i gniazd wytykowych, 6) wykonanie i montaż instalacji nagłośnienia, 7) wykonanie i montaż sieci WIFI, 8) wykonanie i montaż instalcji CCTV. Zamawiający przyjmuje tolerancję ± 5% dla oferowanych urządzeń w stosunku do konkretnej wartości danego parametru określonych w dokumentacji projektowej i STWiOR. 3. Szczegółowy opis robót budowlanych został opisany w opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 13 do SWZ) i dokumentacji projektowej dot. Wymiany instalacji elektrycznej w budynku szkolno – biurowym przy ul. Adama Mickiewicza 32 w Słupsku, wykonanej prze jednostkę projektową BIURO PROJEKTOWE PIOTR BEZUBUK ze Słupska oraz dokumentacji projektowej dot. modernizacji i rozbudowie systemu monitoringu wizyjnego oraz sieci WIFI, wykonanej przez jednostkę projektującą SYSTEMY Dawid Krętkowski ze Słupska w tym: projekt techniczny - branża elektryczna oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót zwana dalej „STWiOR”, które stanowią załącznik nr 12 do SWZ.2. Na realizację niniejszego zamówienia uzyskano dofinansowanie ze środków Drugiej Edycji Szwajcarskiej Pomocy Finansowej dla wybranych państw członkowskich Unii Europejskiej w celu zmniejszenia różnic społeczno-gospodarczych w obrębie Unii Europejskiej oraz z budżetu państwa w ramach Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast. Nazwa Projektu: „Przyszłość w Równowadze. Wspólnie ze Szwajcarią dla lepszego i bezpiecznego Słupska”. Wewnętrzny identyfikator zamówienia: ZP.261.20.2026.ZP3
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 45317300 Elektroinstallationsarbeiten für Stromverteilungsanlagen, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 32412110 Internet
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje prawa opcji