2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en installatie van verlichting
Beschreibung: De Opdracht betreft het leveren en installeren van diverse soorten verlichting die onderverdeeld zijn in perceel A - Kantoorverlichting en perceel B - Nood- en vluchtwegverlichting uitgevoerd op basis van een Raamovereenkomst. Let op: Inschrijver kan een Inschrijving indienen voor één of beide percelen. Op grond van artikel 2.57a van de Aanbestedingswet 2012 wordt één document niet openbaar gepubliceerd via TenderNed/Mercell. Openbaarmaking van dit document zou de beveiliging van het provinciehuis kunnen schaden. Het betreft een document met informatie waarvan ongecontroleerde verspreiding risico’s met zich meebrengt. De volgende bijlage wordt daarom niet openbaar gepubliceerd: • Bijlage 9 – Tekeningen perceel A Dit document wordt uitsluitend op verzoek beschikbaar gesteld via de berichtenmodule in Mercell. Iedere kandidaat inschrijver kan een verzoek tot inzage indienen en ontvangt, na verificatie van de aanmelding, op gelijke wijze toegang tot hetzelfde document. Het document wordt onder vertrouwelijkheid verstrekt en mogen niet verder worden verspreid.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31524000 Decken- oder Wandleuchten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31518200 Notbeleuchtungsanlagen, 31524120 Deckenleuchten, 31527260 Beleuchtungssysteme, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 31524000 Ceiling or wall light fittings
Additional classification (cpv): 31518200 Emergency lighting equipment, 31524120 Ceiling lights, 31527260 Lighting systems, 45316000 Installation work of illumination and signalling systems
5. Lot
Lot: LOT-0000