2. Verfahren
Verfahren
Titel: Údržba přírodní zahrady MŠ Montessori Na Vyhaslém k.ú. Kladno
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou služby spočívající v zajištění údržby zeleně travnatých ploch zejména kosení travnatých ploch, údržby keřových výsadeb a živých plotů, údržba květinových výsadeb, údržba dřevin, zajištění čistoty udržovaných ploch a údržba zahradně architektonických prvků v areálu Mateřské školy Montessori Na Vyhaslém, Kladno. Účelem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s jedním účastníkem na dobu 48 měsíců. Jedná se o souhrnné kvartální oznámení 2.Q. 2026
Interne Kennung: 102/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77312000 Unkrautjäten, 77341000 Baumschnitt, 77311000 Pflegearbeiten für Ziergärten und Parks
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou služby spočívající v zajištění údržby zeleně travnatých ploch zejména kosení travnatých ploch, údržby keřových výsadeb a živých plotů, údržba květinových výsadeb, údržba dřevin, zajištění čistoty udržovaných ploch a údržba zahradně architektonických prvků v areálu Mateřské školy Montessori Na Vyhaslém, Kladno. Účelem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody s jedním účastníkem na dobu 48 měsíců. Jedná se o souhrnné kvartální oznámení 2.Q.2026