2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe dostarczanie paliwa gazowego do nieruchomości CBA
Beschreibung: Kompleksowe dostarczanie paliwa gazowego do nieruchomości CBA Zadanie nr 1 – Kompleksowe dostarczenie paliwa gazowego do obiektu CBA we Wrocławiu przy ul. Jerzmanowskiej 4D; Zadanie 2 - Kompleksowe dostarczenie paliwa gazowego do obiektu CBA w Poznaniu, Wysogotowo przy ul. Serdecznej 1; Zadanie nr 3 - Kompleksowe dostarczenie paliwa gazowego do obiektu CBA w Warszawie przy ul. L. Krzywickiego 34.
Vorherige Bekanntmachung: 336991-2026
Interne Kennung: 8/>PU/2026/MT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09120000 Gasförmige Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowe dostarczenie paliwa gazowego do obiektu CBA we Wrocławiu przy ul. Jerzmanowskiej 4D
Beschreibung: Kompleksowe dostarczenie paliwa gazowego do obiektu CBA we Wrocławiu przy ul. Jerzmanowskiej 4D. Szczegółowa opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 8/>PU/2026/MT - zadanie nr 1