See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zámecká stodola Kladno - revitalizace na kulturní zařízení
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v revitalizaci památkově chráněného objektu zámecké stodoly na kulturní zařízení, včetně poskytnutí souvisejících dodávek a služeb. Jedná se o komplexní stavební úpravy objektu stávající zámecké stodoly, včetně úprav bezprostředního okolí stavby. Současně také o vybavení objektu audio a video systémy a funkčním osvětlením. Stávající barokní objekt stodoly přibližného obdélníkového tvaru o rozměrech cca 14,6 x 33,9 m je původně jednolodní jednopodlažní budova otevřená do krovu. Dodatečně vložený prkenný mezistrop na úrovni vazných trámů krovu nemá nosnou funkci, naopak přitěžuje původní konstrukci krovu, který na toto přitížení nebyl dimenzován. Původně uvolněná dispozice stodoly byla v minulosti částečně zastavěna dodatečnými vestavbami, které již neplní svou funkci a jejichž stavební stav je zcela nevyhovující. Návrh revitalizace předpokládá očištění původního interiéru objektu od všech nepůvodních vestaveb, především vestaveb hygienického zázemí a nepůvodního mezistropu. Do takto uvolněného prostoru je nově vložena ocelová konstrukce, která jednak staticky řeší možnost zřízení sálu v centrální části a jednak vymezuje dvě samostatné hmoty zázemí, které ze dvou kratších stran uzavírají centrální prostor vlastního sálu. Z jedné strany je vložena hmota jeviště se zázemím pro účinkující, z druhé bar, sociální zázemí pro diváky a přípravna cateringu. Všechny vestavěné hmoty jsou záměrně odděleny od obvodových zdí a tvoří tak samostatné „solitéry“ nezasahující do původních obvodových zdí ani krovu objektu. Revitalizovaný objekt stodoly je navržen jako jednopodlažní, otevřený do krovu se dvěma samostatnými přízemními vestavbami. Do prostoru krovu je na úrovni vazných trámů vložena technologická lávka určená pro obsluhu světelné techniky podia a technologických prostor /strojovny VZT apod./ • 1.NP. (úroveň ± 0,00 = cca 392,50) víceúčelový sál bar WC diváci muži WC diváci ženy WC invalida přípravna cateringu pohotovostní WC cateringu a úklidová komora jeviště zázemí pro účinkujících sociální zázemí účinkujících • 2.NP. (úroveň + 4,70) technologická lávka strojovny TZB, VZT, ÚT Zakázka zahrnuje: - Bourací práce - Výkopy a základy - Svislé konstrukce o Stávající nosné obvodové zdivo je smíšené s převažující opukou, tl. 600–850 mm. o Navržené dispoziční vestavby nesou konstrukce strojoven, tedy nosnými prvky jsou svislé ocelové profily s vyzdívkami o v 1.np, svislé stěny strojoven jsou tvořeny keramickým zdivem AKU tl. 300 mm. o V místech podpor plných vazeb, kde došlo k uvolnění dispozice zrušením stávajících sloupků a podélného vazného trámu, je dřevěný krov vynesen novými ocelovými profily HEB240. - Vodorovné konstrukce • Stropní deska nad vestavěným hygienickým zázemím, gastro provozem a šatnami je vynesena ocelovými nosníky I120 a betonována do trapézového plechu 200 mm nad vlnu. Stejná konstrukce je navržena i pro zastropení strojoven VZT a vytápění. - Příčky • Příčky jsou navrženy z keramického zdiva tl. 80 a 145 mm. Všechny příčky jsou navrženy jako nenosné, s pružným uložením pod stropní konstrukcí, aby dokázaly přenést deformace nosných konstrukcí. - Podlahy • Všechny podlahové konstrukce budou provedeny jako plovoucí, tzn. že mezi svislé obvodové konstrukce a podlahu bude vložen zvukoizolační pás kladený svisle od úrovně tepelné izolace do výšky povrchu nášlapné vrstvy - Vodovod a vodovodní přípojka - Kanalizace a kanalizační přípojka - Vytápění • Objekt bude tvořit z hlediska vytápění jeden provozní celek s teplovodním systémem vytápění, tvořeným otopnou soustavou s nízkoteplotním teplovodním podlahovým vytápěním. Krytí tepelných ztrát a ohřev teplé vody bude zajištěno kaskádou tepelných čerpadel vzduch/voda. - Vzduchotechnika a chlazení • Větrání, podtlakové větrání, vzduchové clony a klimatizace s ohřevem. - Silnoproud a hromosvod - Slaboproud • Strukturovaná kabeláž, kamerový systém, EZS, EPS - Stavební úpravy navazujících venkovních komunikací - Dodávku a montáž Gastro provozu - Dodávku a montáž osvětlení objektu - Dodávku a montáž ozvučení objektu Zakázka bude členěna na tři části 1) Stavební úpravy a vybavení objektu 2) Osvětlení objektu 3) Ozvučení objektu Budova je památkově chráněna.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zámecká stodola Kladno - stavební úpravy a vybavení objektu
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v revitalizaci památkově chráněného objektu zámecké stodoly na kulturní zařízení - víceúčelový sál, včetně poskytnutí souvisejících dodávek a služeb. Jedná se o komplexní stavební úpravy objektu stávající zámecké stodoly, včetně úprav bezprostředního okolí stavby.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45212000 Bauarbeiten für Gebäude, die der Freizeitgestaltung, dem Sport, der Kultur, der Unterbringung und Verpflegung dienen, 45223210 Bauarbeiten für Stahlkonstruktionen, 45212300 Bauarbeiten für Kunst- und Kulturgebäude
Los: LOT-0003
Titel: Zámecká stodola Kladno - ozvučení objektu
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka a montáž audio techniky do revitalizovaného památkově chráněného objektu zámecké stodoly, který bude přebudován na kulturní zařízení - multifunkční sál, včetně poskytnutí souvisejících stavebních prací a služeb.
Interne Kennung: 3
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten, 51313000 Installation von Audiogeräten
Los: LOT-0002
Titel: Zámecká stodola Kladno - osvětlení objektu
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka a montáž svítidel do revitalizovaného památkově chráněného objektu zámecké stodoly, který bude přebudován na kulturní zařízení - multifunkční sál, včetně poskytnutí souvisejících stavebních prací a služeb.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten