See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przycisków do drzwi, części i wyposażenia do drzwi EZT i siłowników do drzwi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przycisków do drzwi, części i wyposażenia do drzwi EZT i siłowników do drzwi
Interne Kennung: Łó.240.1845.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34631000 Teile für Lokomotiven oder rollendes Material
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1. Dostawa przycisków do drzwi
Beschreibung: Dostawa przycisków do drzwi w ilościach: 1. Przycisk drzwi bocznych PK23-0042 typ PK23/S-11P.B25.1 - 55 szt. 2. Przycisk drzwi bocznych PK22-0040 typ SS10.PK22/S-66.2P.B2.1 - 25 szt. 3. Przycisk drzwi bocznych PK22-0017 typ SS10.PK22/S-66.OP.B22.1 - 35 szt. 4. Przycisk drzwi bocznych SET-PK52-FA-65T6-24-M01B39T01-EeG-V1 (wraz z pierścieniem obudowy – stal nierdzewna, kolor zielony zbliżony do RAL 6024, Typ BG Frontblende PK52 gruen 6024) - 40 szt. 5. Przycisk drzwi bocznych dla niepełnosprawnych, niebieski SET-PK52-FA-01T6-24-M28B68T01-Ee-V1 (wraz z pierścieniem obudowy, stal nierdzewna, kolor niebieski zbliżony do RAL 5022, Typ BG Frontblende PK52 nachtblau 5022) - 20 szt. 6. Przycisk do drzwi automatycznych – CK72-F-01T1-U02-04B10T20-H5e - środek kolor czerwony , ramka żółta, praca w zakresie napięcia 24-110V typ-PCD1 – stosowany w EZT - 20 szt.
Interne Kennung: Łó.240.1845.2026 - zadanie 1
Menge: 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2. Dostawa części i wyposażenie do drzwi EZT
Beschreibung: Dostawa części do EZT w ilościach: 1. Blokada drzwi automatycznych (zamek 3B 086004-2-0)Nr. katalogowy DL-O 16 025-00 - 10 szt. 2. Zatrzask blokady drzwi suwanych przedział służbowy Nr. katalogowy DL-O 16 030-00 - 64 szt. 3. Kostka blokady położenia drzwi suwanych przedziału służbowego Nr. katalogowy DL-O 16 031-00 104 szt. 4. Rolka drzwi z trzpieniem Nr. katalogowy DL-O 045-00 - 44 szt. 5. Zatrzask drzwi przedziałowych (sprężyna zew.+ wew.) Nr katalogowy DL-O 17 035-00 - 64 szt. 6. Sprężyna zamka drzwi WC typ. "A" Nr. katalogowy DL-O 17 037-03 - 44 szt. 7. Sprężyna zamka drzwi WC typ. "B" Nr. katalogowy DL-O 17 037-02 - 44 szt.
Interne Kennung: Łó.240.1845.2026 - zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3. Dostawa siłowników do drzwi:
Beschreibung: Dostawa siłowników w ilościach: 1. Siłownik do drzwi automatycznych typ EGZ-D - 34 szt.
Interne Kennung: Łó.240.1845.2026 - zadanie 3