2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwkundig klachten en storingsonderhoud
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is om te komen tot een raamovereenkomst met één (1) opdrachtnemer, die in opdracht van de gemeente de zorg op zich neemt voor het bouwkundig storingsonderhoud van circa 80 gebouwen van de gemeente Leidschendam-Voorburg.
Interne Kennung: T79947
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De gemeente verwacht op grond van de graad van complexiteit van de opdracht een redelijk aantal inschrijvers. Het beperken van het aantal marktpartijen dat een inschrijving mag indienen acht de gemeente op grond daarvan niet nodig. De openbare procedure is in dit geval geschikt.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
51563-2025 - Resultaat
Nederland – Reparatie- en onderhoudsdiensten – Bouwkundig klachten en storingsonderhoud
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: T79947
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000