515641-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Netzkomponenten – Obměna aktivních prvků LAN
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObměna aktivních prvků LAN
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je závazek dodavatele: a) provést kompletní obměnu páteřní infrastruktury LAN pro zadavatele v místě plnění dle Návrhu smlouvy, přičemž tato obměna zahrnuje dodání a instalaci nových aktivních prvků do infrastruktury zadavatele, převedení stávající konfigurace a uvedení do provozu spolu se zavedením do monitoringu a předání dokumentace, to v souladu s technickou specifikací uvedenou v příloze č. 1a Návrhu smlouvy (dále jako „Zboží“); b) poskytovat zadavateli servisní podporu k plnění uvedenému pod písm. a) tohoto odstavce zahrnující: ba) řešení incidentů, bb) konfigurační služby, bc) konzultační služby, to vše v souladu s přílohou č. 2 Návrhu smlouvy (dále jako „Servisní podpora“). Součástí předmětu plnění je dále: a) doprava a dodání Zboží do místa plnění uvedeného v čl. III odst. 5 Návrhu smlouvy a jeho nastěhování až na místo instalace dle pokynu zadavatele; b) instalace, konfigurace a implementace Zboží jakožto funkčního celku do stávající infrastruktury v prostředí zadavatele, vč. uvedení do provozu spolu se zavedením do monitoringu, to vše to vše v souladu s přílohou č. 1a Návrhu smlouvy; c) předání dokladů a dokumentů vztahujících se k užívání Zboží, zejména se jedná o technickou dokumentaci včetně dokumentace parametrů, konfigurací a nastavení, a to v českém nebo anglickém jazyce v elektronické podobě (formát PDF nebo MS Word); prohlášení o shodě; provozní dokumentaci; resp. dodací listy, záruční listy jednotlivých komponent a dále dokumentace podle přílohy č. 1a Návrhu smlouvy; d) poskytnutí práva k užívání těch částí či součástí Zboží, jež představují, popř. obsahují autorská díla či jiná práva duševního vlastnictví, a to v rozsahu dle Návrhu smlouvy; e) zaškolení určených zaměstnanců zadavatele v počtu maximálně 5 osob v rozsahu minimálně 5 pracovních dní k obsluze a konfiguraci Zboží včetně stanovení běžné údržby po podpisu Implementačního protokolu a dále v počtu maximálně 5 osob v rozsahu 5 pracovních dnů v průběhu trvání smlouvy (dále jen „zaškolení obsluhy“). K tomuto nastavení Zboží předá dodavatel zadavateli přehled základních požadovaných parametrů kontroly; f) prověření funkčnosti Zboží zkušebním provozem včetně provedení akceptačních testů dle čl. VI Návrhu smlouvy (dále souhrnně také jako „předmět plnění“). Servisní podpora dle 3.1 písm. b) této ZD bude poskytována dodavatelem po dobu 5 let od podpisu Předávacího protokolu dle čl. VI odst. 3 Návrhu smlouvy. Součástí Servisní podpory je poskytování všech updatů a upgradů vydaných výrobcem po celou záruční dobu a po dobu poskytování Servisní podpory. Předmět plnění je dále podrobněji popsán v Kupní smlouvě a jejích přílohách, která tvoří přílohu č. 1 ZD.
Interne KennungSTC/017042/ÚSDS/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32410000 Lokales Netz, 32420000 Netzausrüstung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 50312300 Wartung und Reparatur von Datennetzeinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 32410000 Lokales Netz, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 50312300 Wartung und Reparatur von Datennetzeinrichtungen
Optionen
Beschreibung der OptionenObjednatel si ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo na uplatnění vyhrazené změny závazku zajišťující splnění požadavků ZoKB a Vyhlášky na řízení dodavatelů souvisejících s předmětem plnění veřejné zakázky a touto smlouvou. Podrobnosti o této vyhrazené změně závazku jsou uvedeny v odst. 8 tohoto článku. Pro vyloučení jakýchkoliv pochybností smluvní strany uvádějí, že Objednatel je oprávněn, nikoli však povinen, uplatnit vyhrazenou změnu závazku dle tohoto odstavce. Dodavatel je povinen vyhovět této změně, pokud je v souladu s podmínkami této Smlouvy.