2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění komplexního nemocničního informačního systému včetně integrace a podpory
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a implementace nemocničního informačního sytému (dále jen „NIS“), včetně jeho integrace na interní informační systémy zadavatele a externí informační systémy přes integrační platformu eHealth, a poskytování servisních služeb k NIS, včetně služeb technické podpory a dalšího rozvoje. Předmětem plnění veřejné zakázky je zároveň také dodávka HW a systémového SW pro zajištění provozu NIS, pokud stávající HW a systémový SW zadavatele nebude pro zajištění provozu NIS dle účastníka zadávacího řízení dostatečný. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 Dokumentace zadávacího řízení), a to zejména v jejich přílohách.
Interne Kennung: FNUSANIS012025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72268000 Bereitstellung von Software, 48810000 Informationssysteme, 72265000 Software-Konfiguration, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 48820000 Server, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 51000000 Installation (außer Software)
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72261000 Software-Unterstützung, 48810000 Informationssysteme, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 51000000 Installation (außer Software), 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 72265000 Software-Konfiguration, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 48820000 Server
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel pro plnění Servisní smlouvy vyhradil změnu závazku, která spočívá v navýšení Ceny Průběžných služeb v souvislosti s růstem inflace (inflační doložka). Blíže viz Návrh Servisní smlouvy (Příloha č. 3b Dokumentace zadávacího řízení).