2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego z podziałem na 4 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2, 8a, 8b do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182210 Herzschrittmacher
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter, 33182220 Herzklappen, 33184500 Koronare Endoprothesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1- Dzierżawa generatora PFA + elektrody
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ Szczegółowe warunki realizacji i rozliczenia zamówienia określa Załącznik nr 8a do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0002
Titel: Część 2- Przezcewnikowy system do implantacji zastawki trójdzielnej,
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ Szczegółowe warunki realizacji i rozliczenia zamówienia określa Załącznik nr 8b do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 33182220 Herzklappen
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Stymulatory bezelektrodowe z wyposażeniem
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Stenty wieńcowe + cewniki z balonem
Haupteinstufung (cpv): 33184500 Koronare Endoprothesen