See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kretingos dvaro parko ir Salantų miesto (dvaro) parko medžių alėjų tvarkybos darbų projekto parengimas
Beschreibung: Kretingos dvaro parko ir Salantų miesto (dvaro) parko medžių alėjų tvarkybos darbų projekto parengimo paslaugos
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71420000 Landschaftsgestaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0