See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji na potrzeby sporządzenia planów ochrony dwudziestu czterech rezerwatów przyrody położonych na terenie województwa lubelskiego - 24 części
Beschreibung: 1. Zakres zamówienia obejmuje: 1) opracowanie dokumentacji na potrzeby sporządzenia planów ochrony rezerwatów przyrody należy sporządzić zgodnie z ustawą z 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody (Dz. U. z 2024 r., poz. 1478 ze zm.), ze szczególnym uwzględnieniem art. 20 ww. ustawy oraz z rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 12 maja 2005 r. w sprawie sporządzania projektu planu ochrony dla rezerwatu przyrody i parku krajobrazowego, dokonywania zmian w tym planie oraz ochrony zasobów, tworów i składników przyrody (Dz. U. 2005 r. nr 94 poz. 794), rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 30 marca 2005 r. w sprawie rodzajów, typów i podtypów rezerwatów przyrody (Dz. U.z 2005r., Nr 60 poz. 533). W przypadku zmiany ww. aktów prawnych, wykonawca jest zobowiązany do ich zastosowania. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: SWZ), będący jednocześnie załącznikiem nr 1 do umowy.
Interne Kennung: WOA.261.25.1.2025.WM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90712000 Umweltplanung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – Rezerwat przyrody „Chmielinne”
Beschreibung: 1. Zakres zamówienia obejmuje opracowanie dokumentacji na potrzeby sporządzenia planów ochrony rezerwatów przyrody należy sporządzić zgodnie z ustawą z 16 kwietnia 2004 r. o ochronie przyrody (Dz. U. z 2024 r., poz. 1478 ze zm.), ze szczególnym uwzględnieniem art. 20 ww. ustawy oraz z rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 12 maja 2005 r. w sprawie sporządzania projektu planu ochrony dla rezerwatu przyrody i parku krajobrazowego, dokonywania zmian w tym planie oraz ochrony zasobów, tworów i składników przyrody (Dz. U. 2005 r. nr 94 poz. 794), rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 30 marca 2005 r. w sprawie rodzajów, typów i podtypów rezerwatów przyrody (Dz. U.z 2005r., Nr 60 poz. 533). W przypadku zmiany ww. aktów prawnych, wykonawca jest zobowiązany do ich zastosowania. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, będący jednocześnie załącznikiem nr 1 do umowy.
Los: LOT-0003
Titel: Część II – Rezerwat przyrody „Czapli Stóg"
Los: LOT-0004
Titel: Część III – Rezerwat przyrody „Czapliniec koło Gołębia"
Los: LOT-0005
Titel: Część IV – Rezerwat przyrody „Czapliniec w Uroczysku Feliksówka"
Los: LOT-0006
Titel: Część V – Rezerwat przyrody „Głęboka Dolina"
Los: LOT-0007
Titel: Część VI – Rezerwat przyrody „Jezioro Świerszczów"
Los: LOT-0008
Titel: Część VII – Rezerwat przyrody „Kania"
Los: LOT-0009
Titel: Część VIII – Rezerwat przyrody „Kozie Góry"
Los: LOT-0011
Titel: Część IX – Rezerwat przyrody „Kra Jurajska"
Los: LOT-0012
Titel: Część X – Rezerwat przyrody „Księżostany"
Los: LOT-0014
Titel: Część XI – Rezerwat przyrody „Las Królewski"
Los: LOT-0015
Titel: Część XII – Rezerwat przyrody „Las Wagramski"
Los: LOT-0016
Titel: Część XIII – Rezerwat przyrody „Liski”
Los: LOT-0017
Titel: Część XIV – Rezerwat przyrody „Łęg na Kępie w Puławach”
Los: LOT-0018
Titel: Część XV – Rezerwat przyrody „Natalin”
Los: LOT-0019
Titel: Część XVI – Rezerwat przyrody „Omelno”
Los: LOT-0020
Titel: Część XVII – Rezerwat przyrody „Piekiełko koło Tomaszowa Lubelskiego”
Los: LOT-0021
Titel: Część XVIII – Rezerwat przyrody „Podzamcze”
Los: LOT-0023
Titel: Część XIX – Rezerwat przyrody „Przecinka”
Los: LOT-0024
Titel: Część XX – Rezerwat przyrody „Skrzypny Ostrów”
Los: LOT-0025
Titel: Część XXI – Rezerwat przyrody „Stary Las”
Los: LOT-0026
Titel: Część XXII – Rezerwat przyrody „Warzewo”
Los: LOT-0027
Titel: Część XXIII – Rezerwat przyrody „Wierzchowiska”
Los: LOT-0028
Titel: Część XXIV – Rezerwat przyrody „Wolwinów”