See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OL - Rekvalifikační kurzy pro Olomoucký kraj III
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky (dále také jen "VZ") je zajištění rekvalifikací dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů, pro uchazeče o zaměstnání, zájemce o zaměstnání a účastníky pracovní rehabilitace. Rekvalifikace budou realizovány na základě Rámcových dohod uzavřených pouze s jedním dodavatelem na každou část veřejné zakázky. VZ je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena do 27 částí. Dodavatelé mohou ve smyslu § 101 odst. 2 ZZVZ podávat nabídky na jednu, několik nebo na všechny části VZ (pro vyloučení pochybností dodavatel může podat nabídku pouze do jedné části nebo může podat několik nabídek do různých částí nebo může podat nabídky do všech částí VZ).
Interne Kennung: REKVALIFIKACE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Strážný
Beschreibung: Realizace rekvalifikačních kurzů Strážný (PK kód: 68-008-E)
Interne Kennung: UPCR/SML/OL/2023/00119 (Rek 7/2023)
Los: LOT-0005
Titel: Pracovník v sociálních službách
Beschreibung: Realizace rekvalifikačních kurzů Strážny (PK kód: 68-008-E)
Interne Kennung: UPCR/SML/OL/2023/00118 (Rek 6/2023)
Los: LOT-0004
Titel: Základy obsluhy PC
Beschreibung: Realizace rekvalifikačních kurzů Základy obsluhy osobního počítače
Interne Kennung: UPCR/SML/OL/2024/00034 (Rek 1/2024)
Los: LOT-0001
Titel: Obsluha PC
Beschreibung: Realizace rekvalifikačních kurzů Obsluha osobního počítače
Interne Kennung: UPCR/SML/OL/2023/00116 (Rek 2/2023)