2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoudsdiensten voor bomen
Beschreibung: De opdracht “Onderhoudsdiensten voor bomen” heeft als doel het waarborgen van de veiligheid van de bomen in de openbare ruimte door deze periodiek en deskundig te onderhouden. Door structureel onderhoud blijft de conditie van de bomen op peil en wordt de levensduur verlengd, wat bijdraagt aan een gezonde en duurzame leefomgeving. De opdracht bestaat in hoofdzaak uit: • Snoeien van bomen; • Mechanische bestrijding EikenProcessieRups; • Verwijderen van bomen en stobben; • Groeiplaatsverbetering en inrichten groeiplaats bomen; • Grondwerk onder BRL 7001 met begeleiding van een milieukundig begeleider (BRL 6001); • Planten van bomen; • Digitaal muteren van gegevens en afmelding van werkzaamheden; • Toepassen van verkeersmaatregelen bij de hierboven genoemde werkzaamheden; • Verzamelen en afvoeren van vrijgekomen materiaal. Binnen de gemeente zijn circa 12.600 bomen aanwezig.
Interne Kennung: GR-1089141-BT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht “Onderhoudsdiensten voor bomen” heeft als doel het waarborgen van de veiligheid van de bomen in de openbare ruimte door deze periodiek en deskundig te onderhouden. Door structureel onderhoud blijft de conditie van de bomen op peil en wordt de levensduur verlengd, wat bijdraagt aan een gezonde en duurzame leefomgeving. Binnen de gemeente zijn circa 12.600 bomen aanwezig.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen opties
2. Procedure
Procedure
Title: Onderhoudsdiensten voor bomen
Internal identifier: GR-1089141-BT
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77211500 Tree-maintenance services
Additional classification (cpv): 77211300 Tree-clearing services, 77211400 Tree-cutting services, 77310000 Planting and maintenance services of green areas, 77341000 Tree pruning
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Geen opties