515779-2026 - Ergebnis
Belgien – Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit – Logistiek advies voor UZ Leuven
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLogistiek advies voor UZ Leuven
BeschreibungDe Dienst Logistiek en Mobiliteit is op zoek naar logistieke advies bureaus die UZ Leuven op regelmatige basis kunnen helpen door : • Supply chain/logistiek advies te verlenen • Haalbaarheidsstudies uit te werken • Logistieke optimalisaties uit te voeren van het netwerk , distributie, magazijn en voorraadniveaus. • Best practices/technology op de markt beschikbaar mee te introduceren • Het project management te verzorgen van logistieke projecten
Interne KennungPPP0WC-550/6642/P8611
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungP8611_1