515794-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Betrieb von Wasserversorgungsunternehmen – Provozování vodovodu a kanalizace ve vlastnictví městyse Štěchovice v období 2026 - 2030
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvozování vodovodu a kanalizace ve vlastnictví městyse Štěchovice v období 2026 - 2030
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je poskytování služeb zajištění provozování vodohospodářského majetku zadavatele, t.j. vodovodů a kanalizací včetně úpraven vod a čistíren odpadních vod ve vlastnictví městyse Štěchovice, v rozsahu daném Služební provozní smlouvou, jejíž vzor je součástí zadávací dokumentace veřejné zakázky, po dobu 5 let, od 1.1.2026 do 31.12.2030.
Interne KennungProvozování vodovodu a kanalizace ve vlastnictví městyse Štěchovice v období 2026 - 2030
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené zadávací řízení dle § 56 ZZVZ na služby v nadlimitním režimu. Zadavatel vyzývá neomezený počet dodavatelů k podání nabídek na základě zadávací dokumentace uveřejněné na profilu zadavatele.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65130000 Betrieb von Wasserversorgungsunternehmen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90410000 Abwassersammlung, 90420000 Abwasserbehandlung, 65120000 Betrieb einer Wasseraufbereitungsanlage
5. Los
LosLOT-0001