515804-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Fensterreinigung – EA Glasbewassing (binnen- en buitenglas inclusief separatieglas)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEA Glasbewassing (binnen- en buitenglas inclusief separatieglas)
BeschreibungEuropese aanbesteding volgens de openbare procedure voor de uitvoering van glasbewassing (binnen- en buitenglas inclusief separatieglas) 6 locaties van Hogeschool Inholland
Interne KennungM.000693
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPerceel 1 - Alkmaar & Haarlem
BeschreibungPerceel 1 - Alkmaar & Haarlem
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelPerceel 2 - Amsterdam
BeschreibungPerceel 2 - Amsterdam
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelPerceel 3 - Den Haag en Delft
BeschreibungPerceel 3 - Den Haag en Delft
Interne Kennung3
LosLOT-0004
TitelPerceel 4 - Rotterdam
BeschreibungPerceel 4 - Rotterdam
Interne Kennung4