2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy oleju napędowego dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Spółka z o.o. w Nowym Sączu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa dla Zamawiającego oleju napędowego do jego siedziby w ilości łącznie do 3.000 m³ w całym okresie realizacji zamówienia wynoszącym 3 lata, spełniającego, co najmniej parametry jakościowe zgodne z normą PN – EN 590:+A1:2017-06E, odpowiedniego dla danej pory roku. Dostawa oleju napędowego dokonywana będzie na podstawie każdorazowego zamówienia autocysterną o pojemności minimum 30.000 litrów. Zamawiający nie gwarantuje wykonawcy, iż dokona zamówienia oleju napędowego w wymiarze 3.000 m³, jednakże zastrzega, że minimalna zamówiona ilość nie będzie mniejsza niż 70 % ww. ilości, z dodatkowym zastrzeżeniem iż, z przyczyn niezależnych od Zamawiającego, a mających wpływ na niewykorzystanie minimalnej zakładanej ilości oleju napędowego, a w szczególności lockdownu, wojny, sytuacji kryzysowych i innych nadzwyczajnych okoliczności, ilość ta może być niższa, a Wykonawcy nie będą przysługiwać żadne dodatkowe roszczenia z tego tytułu. Na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy PZP Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji, polegające na zmniejszeniu lub zwiększeniu ilości dostaw oleju w zależności od potrzeb Zamawiającego maksymalnie o 30% (9.000 m³) w stosunku do całego zamówienia, a także możliwość przedłużenia terminu realizacji umowy o 6 miesięcy, co zostało przewidziane w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: DF.271.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy PZP Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji, polegające na zmniejszeniu lub zwiększeniu ilości dostaw oleju w zależności od potrzeb Zamawiającego maksymalnie o 30% (3.000 m3) w stosunku do całego zamówienia, a także możliwość przedłużenia terminu realizacji umowy o 6 miesięcy, co zostało przewidziane w istotnych postanowieniach, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiących Załącznik nr 1 do SWZ.